Wycinka drzew

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się również wycinką drzew na terenach posesji prywatnych i prywatnych nieruchomości. Pracujemy na doskonałej jakości sprzęcie. Uzupełniamy nasz tabor techniczny w trosce o twoje bezpieczeństwo. Dysponujemy rozdrabniarką do gałęzi, co pozwala w sposób błyskawiczny usunąć szczątki drzewa z nieruchomości.Prowadzimy wycinkę ze szczególną dbałością o zachowanie bezpieczeństwa, szczególnie budynków, ludzi innych elementów otoczenia. Nasza wycinka drzew objęta jest ubezpieczeniem, aczkolwiek nasi pracownicy mają doświadczenie w tego typu pracach, i doskonale wiedzą, w jaki sposób wycinać nawet największe i najbardziej niebezpieczne drzewa.

Wycinka drzew Rybnik

Od stycznia 2017, właściciel nieruchomości może wyciąć drzewa znajdujące się na jego terenie bez zgody władz, przy zachowaniu odpowiednich wymiarów wycinanych drzew oraz pod warunkiem, że wycinka nie ma nic wspólnego z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą.

Bezpieczna wycinka drzew Rybnik:

drzewa zagrażające bezpieczeństwu ludzie, budynków i samochodów
drzewa na prywatnych posesjach
drzewa na skwerach i parkach
drzewa połamane i uszkodzone podczas wichur i burz

Wymiary drzew które można wycinać bez pozwolenia od 2017:
topola, kasztanowiec zwyczajny, klon jesionolistny,klon srebrzysty, wierzba, robinia akacjowa, platan klonolistny – jeśli na wysokości 130 cm nie drzewo nie osiągnęło 100 cm obwodu
pozostałe gatunki, jeśli na wysokości 130 cm nie osiągają obwodu 50 cm