Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to sztuka. Wymaga wiedzy, umiejętności, wyobraźni przestrzennej, znajomości roślin i materiałów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi, którzy chcieliby mieć własny ogród przy domu, nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz aranżacją ogrodów, i tych dużych, i tych małych.

Projektowanie ogrodów Wybnik

W naszej firmie znajdziesz fachową poradę dotyczącą doboru materiałów i roślin do określonego stylu ogrodu. Możemy pomóc w zaplanowaniu stref funkcjonalnych ogrodu, wyborze bezpiecznych sprzętów do ogrodu, systemu instalacji nawadniania ogrodu. Pomożemy wykonać ci wymarzone oczko wodne, pomożemy zbudować mostek, patio czy taras, dobrać donice i roślinność. W naszej pracy wykorzystujemy naturalne ukształtowanie terenu, bierzemy pod uwagę warunki klimatyczne, ekspozycja na słońce czyli strony świata, obecność sąsiadów za ogrodzeniem i szereg innych czynników, które w naszej ocenie mają istotny wpływ na wygląd, funkcjonalność całokształt ogrodu. Bo w ogrodzie, jak w domu, trzeba się czuć dobrze i przyjemnie, bez względu na porę roku.

To nasza firma może dla ciebie zrobić:

Projektowanie ogrodu – podział na strefy funkcjonalny, układ roślinności, układ ścieżek, podjazdów, dobór materiałów, projekty altan, tarasów, pergoli, instalacji nawadniającej oraz oświetleniowej

Urządzanie ogrodu – dobór materiałów, dobór roślinności, dobór mebli ogrodowych

Poznamy twoje potrzeby i dopasujemy twój ogród do ciebie. Pamiętaj. To proste. My pracujemy. Ty Cieszysz się ogrodem.

Projekt i aranżacja ogrodów Rybnik:

projekt wstępny ogrodu z uwzględnieniem ukształtowania terenu i oczekiwań klienta
projekt nawierzchni ogrodowych z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne
projekt instalacji elektrycznej i oświetleniowej
projekt instalacji nawadniającej
projekt oczka wodnego
projekt elementów małej architektury
projekt trawnika i nasadzeń roślinnych z roślin z własnej hodowli i sprowadzanych

Ceny projektu i aranżacji ogrodu ustalane są indywidualnie po rozmowach z klientem.