Projekt ogrodu

Projekt ogrodu Rybnik

Zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości wymaga pomysłu, właściwej inspiracji, odpowiedniego projektu i możliwości, jakie daje wiedza na temat roślin, materiałów, których można użyć w ogrodzie,by uzyskać efekt bliski idealnemu. Projektanci terenów zielonych, tacy jak my, latami zgłębiają swoją wiedzę, czerpiąc inspirację z natury, targów, prasy branżowej. Dzięki temu możemy tworzyć miejsca, które są ostoja dla mieszkańców nieruchomości,przyjazne nie tylko ludziom, ale też zwierzętom.

Projekt ogroduNasza firma ogrodnicza wyewoluowała z firmy rodzinnej, zajmującej się stricte ogrodnictwem i uprawą roślin.Dziś, nasza wiedza o roślinach,wsparta wiedzą o materiałach, używanych w ogrodnictwie, sposobach ich zabezpieczania i impregnacji, wreszcie umiejętnością kształtowania otoczenia, pozwala zaprojektować przepiękny ogród w stylu dopasowanym do osobowości właściciela nieruchomości.

W naszych projektach uwzględniamy strefy ogrodu, funkcjonalne, części gospodarcze, części dla zwierząt, dzieci, miejsca wypoczynku. Co ciekawe, najtrudniej projektować małe przestrzenie, niewielkie ogrody, w których właściciel chciałby mieć chociaż malutki zielony zakątek, przytulny, intymny, pozwalający na wypoczynek po intensywnym dniu pracy.

W naszych projektach skupiamy się na oczekiwaniach mieszkańców. Rozmawiamy, pokazujemy zdjęcia, dzięki temu wiemy, jaki styl ogrodu podoba się inwestorowi najbardziej, jaka odpowiada mu kolorystyka, chociaż czasem odradzamy określoną stylistykę ogrodu, jako nie pasującą zupełnie do domu i jego stylu. A przecież ogród powinien być uzupełnieniem nieruchomości, jego ozdobą i dopełnieniem, powinien być nie tylko miejscem, gdzie chce się spędzać czas, ale też pełnić rolę reprezentatywną, a to oznacza, że powinien być bezbłędnie zaprojektowany, bezbłędnie założony i urządzony. A w tym jesteśmy najlepsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *